Motoryzacja


Silnik szyba zderzak Ford Mustang

Silnik, szyba, zderzak Ford Mustang i Dodge Challenger Części układu wydechowego, Kierunek - na lewo Ford Mustang mógł być przednionapędowy Przystosowują się do skrajnie niskich lub wysokich temperatur Energii elektrycznej (PKWiU 35.11.10.0), Posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN Występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni Reflektory i żarówki Części do Ford Mustang i Chevrolet CorvetteCzęści.

Dodany: 2022-03-08 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Zakupy z ameryki Rejestracja aut z USA wymaga uprzedniego

Zakupy z ameryki Rejestracja aut z USA wymaga uprzedniego przeprowadzenia ich badania w autoryzowanych placówkach zajmujących się kontrolą techniczną pojazdów (np. TÜV lub DEKRA w Niemczech). Czy zajmujecie się naprawą sprowadzonych aut? Specjalizujemy się w naprawie aut sprowadzonych z USA przez naszych Klientów. Stowarzyszenie (podatnik VAT czynny) udziela pomocy polegającej na finansowym wspieraniu i organizowaniu:.

Dodany: 2020-09-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Jazdy doszkalające Warszawa Zdanie testu

Jazdy doszkalające Warszawa. Zdanie testu na prawo jazdy to w naszym kraju poważne wyzwanie. Oprócz bogatej wiedzy z zakresu teorii kandydat powinien wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Bardzo często głównym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ramach ruchu ulicznego może być dla początkującego kierowcy niezwykle stresujące. W związku z tym tak świetną propozycją dla wszystkich są jazdy doszkalające Warszawa.

Dodany: 2020-04-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Jakie felgi do Audi A4? Alufelgi BMW X5

Jakie felgi do Audi A4? To nie jest BMW X5, choć może wyglądać praktycznie identycznie. Nie, to BMW i Hydrogen Next - daleki od zgrabnej nazwy, ale jednak intrygujący pomysł. Zadebiutował na stoisku BMW na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2019 roku. Jest to pierwszy produkt partnerstwa BMW z Toyotą, w którym obie marki dzielą się rozwojem technologii wodorowych ogniw.

Dodany: 2020-03-26 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje najlepsze środki komunikacji, które pozwolą Ci sprawnie się poruszać po zakorkowanych ulicach miasta. U nas znajdziesz specjalne promocje weekendowe, które pozwolą Ci obniżyć koszty wyjazdu. Wypożyczalnia stara się wyprzedzać konkurencję o krok, proponując najniższe ceny na rynku i przygotowując atrakcyjne promocje dla Klientów. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie, która dba, aby oferta wpisywała się w potrzeby.

Dodany: 2020-01-08 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Ile kosztują felgi aluminiowe?

Ile kosztują felgi aluminiowe? W przypadku felg o niższych cenach będziesz musiał pójść na kompromis w sprawie jakości. Jeśli chcesz kupić najbardziej stylowe i modne niestandardowe koła dobrej jakości do swojego pojazdu, będzie to kosztować nieco więcej. Felgi w sklepach internetowych są nieco tańsze niż w sklepach stacjonarnych i zakładach mechanicznych.

Dodany: 2019-11-13 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0